Sobota 14. srpna 2021

Sima & Annabelle

LINE UP:

18:00 otevření areálu

20:00 - 20:45 Annabelle

21:00 - 22:00 SIMA

22:00 - 24:00 afterparty ve stanu DJ Battle Lady

Vstupné:

  • 450 Kč (děti do 6 let zdarma) předprodej do 13.8. 23:59 
  • 500 Kč prodej na místě
  • VYPRODÁNO 700 Kč VIP - welcome drink, vlastní bar, vlastní WC pro VIP, zastřešené posezení, výhled na podium z terasy, focení se Simou po koncertě

 

Využijte možnost antigenního otestování před koncertem. Testovací místo bude fungovat od 17:00 v prostoru před vstupem do hradu. Více o testování v aktualitě.

 

Na koncert mohou děti do 15 let pouze v doprovodu dospělé zletilé osoby, starší 15 let u vstupu předloží občanku (nemusí je doprovázet osoby starší 18 let). 

 

SIMA

Jedna z neoblíbenějších slovenských raperek současnosti SIMA vystoupí na Slezskoostravském hradě. Těšte se na oblíbené hity i nové songy z posledního alba Bombím!

Sima alias Simona Hégerová se na hudební scéně vyskytuje od svých 9 let, přelomovým však byla účast v pěvecké soutěži Hlas Česko Slovenska 2012. Texty k písním si píše sama, hudebně spolupracuje s velkými jmény současné rappové scény jako jsou Ego či Kali. Tato bývalá modelka a talentovaná zpěvačka inspiruje svými rapovými songy především dívky a ženy.

Více info:

www.facebook.com/SimaOfficialPage/

www.instagram.com/simonahegerova/

 

ANNABELLE

Mladá Pražská zpěvačka a rapperka Annabelle vystudovala hudbu v Londýně, kde také svou kariéru začínala v tamních hudebních klubech. V současné době rozjíždí svou hudební kariéru v České republice. Klip k prvnímu singlu Dadae vyšel na kanálu labelu Blakkwood, na druhém singlu Roles vydaném pod velkým vydavatelstvím s ní spolupracoval producent Fiedlerski.

Více info:
www.facebook.com/ANNABELLEsound
www.instagram.com/annabelle_sound

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL