ŽIVÉ jednodenní koncerty, divadelní představení a performance

Multižánrový projekt Barrák music hrad vznikl jako reakce na koronavirovou situaci v roce 2020. Nedostatek kulturního vyžití, rušení festivalů, koncertů a mnoha společenských akcí vyvolal hlad po kulturním vyžití, a tak se tým kolem ostravského hudebního klubu Barrák music klub v čele s Marcelem Palovčíkem rozhodl zorganizovat v příjemném prostředí Slezskoostravského hradu několik týdnů plných živých hudebních vystoupení, performance a one man show.

Z prvního ročníku 2020 zmiňme např. Davida Kollera, Pokáče, Kali a Peter Pann, kapely Wohnout, Monkey Business, Chinaski, Vypsaná Fixa, to nejlepší z české metalové a grindcorové scény, kapely Gutalax, Malignant Tumour. Hradem také prošli Vandráci alias Vagamundos Honza Révai a Pavel Liška, shomani Lukáš Pavlásek, Zbigniew Czendlik a skvělý herec Jaroslav Dušek.

Ročník 2021 bude jiný. Těšit se můžete nejen na česká, ale nově také zahraniční jména, hudební žánry od hiphopu až po punk. Na své si přijde každý.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Návštěvní rád

info@barrakmusichrad.cz

ORGANIZÁTOR

Marcel Palovčík
Fulnek 59, 74245
Czech Republic
IČ: 01898485
DIČ: CZ8402085241 Fyzická osoba

Zapsán u Úřadu příslušného podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Odry, 15.07.2013

naši partneři
Slezskoostravský hrad Radegast Kudy z nudy OstravaInfo JSEM Z OSTRAVY Stavebniny dek Potraviny JIP Ostravská univerzita Slezská univerzita Velo Galerie venku Ostrava Card