ŽIVÉ jednodenní koncerty, hudební festivaly a performance

Multižánrový projekt Barrák music hrad vznikl jako reakce na koronavirovou situaci v roce 2020. Nedostatek kulturního vyžití, rušení festivalů, koncertů a mnoha společenských akcí vyvolal hlad po kulturním vyžití, a tak se tým kolem ostravského hudebního klubu Barrák music klub v čele s Marcelem Palovčíkem rozhodl zorganizovat v příjemném prostředí Slezskoostravského hradu několik týdnů plných živých hudebních vystoupení, performance a one man show.

Z prvního ročníku 2020 zmiňme např. Davida Kollera, Pokáče, Kali a Peter Pann, kapely Wohnout, Monkey Business, Chinaski, Vypsaná Fixa, to nejlepší z české metalové a grindcorové scény, kapely Gutalax, Malignant Tumour. Hradem také prošli Vandráci alias Vagamundos Honza Révai a Pavel Liška, shomani Lukáš Pavlásek, Zbigniew Czendlik a skvělý herec Jaroslav Dušek.

Z druhého ročníku 2021 zmiňme např. Tata Bojs, Simu, Yzomandias, Kapitán Demo, kapely Divokej Bill, MIG 21, Mňága a Žďorp, J.A.R., Monkey Business, Visací zámek, The Analogs, Zeměžluč, Konflikt, Suicidal Angels, Sinister, Valkyrja a další.

V letošním roce se těšte na česká i zahraniční jména, hudební žánry od hiphopu až po punk. Na své si přijde zkrátka každý.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Návštěvní rád

info@barrakmusichrad.cz

ORGANIZÁTOR

Marcel Palovčík
Fulnek 59, 74245
Czech Republic
IČ: 01898485
DIČ: CZ8402085241 Fyzická osoba

Zapsán u Úřadu příslušného podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Odry, 15.07.2013

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL