Čtvrtek 12. srpna 2021

Testování před koncertem

Vážení návštěvníci,

protože chceme, ať si koncerty užijete na maximum a co  nejpohodlněji, zároveň, ať my/vy dodržíme/te aktuální platná protiC19 opatření, zařídili jsme ve spolupráci s Best Bohemia Invest - divize Medical možnost ANTIGENNÍHO TESTOVÁNÍ přímo před akcí.

 

KDY: Testovat budeme vždy před koncertem od 17:00, u festivalu METAL!!! od 12:00. 

Jakou metodou testujeme?

  • jak výtěrem z nosu (testovaný bezprostředně před testem kouřil nebo pil alkoholické nápoje, jsou připraveny i zásobu testů stěrem z nosní sliznice) 
  • tak ze slin 

 

Je potřeba nějaký doklad? všichni, kteří se chtějí otestovat musí předkložit průkaz pojištěnce nebo náhradní doklad. 

 

Mohou se testovat i děti? ANO musíme testovati i děti. Ty, které jsou účastny veřejného zdravotního pojištění v ČR. Na odběrovém místě musí předložit průkaz pojištěnce nebo náhradní doklad. 

 

Rychlost testování?

Před samotným odběrem vzorku se vyplňuje Informovaný souhlas s provedením testu.

V závislosti na teplotě a vlhkosti jsou výsledky testů hotové v řádu několika málo minut od odebrání vzorku. 
Celková doba odbavení pak záleží na tom, kolik zájemců o testování se v daný okamžik u testovacího místa sejde. Zpravidla ale nepřekročí 10 minut.

 

Při splnění podmínek je toto testování zdarma, vstup na akci Vám bude v případě negativního výsledku umožněn a prokázání bezinfekčnosti bude platné následujících 72 hodin.

Co je potřeba splnit při vstupu na akci najdete v AKTUALITĚ.

Děkujeme, že podporujete kulturu! Tým BMH

naši partneři
Slezskoostravský hrad Radegast Kudy z nudy OstravaInfo JSEM Z OSTRAVY Stavebniny dek Potraviny JIP Ostravská univerzita Slezská univerzita Velo Galerie venku Ostrava Card