Sobota 3. července 2021

Punk!!!

Novinkou 2. ročníku Barrák music hrad je celodenní festival punkových kapel za účasti českých i zahraničních interpretů. Kapel bude samozřejmě víc! Postupně je budeme zveřejňovat. 

Vstupné:

  • 800 Kč do vyprodání

 

THE EXPLOITED

Skotská kapela The Expolited vznikla v roce 1978 jako reakce na situaci, která panovala v tehdejším Edinburghu. Nezaměstnanost, násilí, lidé bez vidiny budoucnosti … Kluci z The Expolited se rozhodli reagovat. Z původního Oi punku, přešli do streetpunku, hardcorpunku a od konce 80. let hrají crossover thrash. Aktuální sestava, na kterou se můžete těšit: vokály Wattie Buchan, baskytara Irish Rob, bicí Willie Buchan a kytara Gav.

Více info o kapele:

www.facebook.com/TheExploited

www.the-exploited.net

music.youtube.com/channel/UCaBb_AI7Ox6Z4SaE7D_BErQ

 

DISCHARGE

Britská hardcorová kapela zformovaná v roce 1977 Terencem alias Tezz Robertsem a Roystonem alias Rainy Wainwrightem. Pro kapelu je charakteristický minimalistický přístup jak v hudbě, tak textech písní, těžké a gradující kytarové rify, surové vokály často připomínající politickou řeč plné anarchie i pacifismu. Natočili 7 alb, 9 EPs, 4 singly a 9 kompilací.

Více info o kapele:

www.facebook.com/Dischargeofficial

www.instagram.com/discharge.official 

 

THE ANALOGS

Kapela The Analogs z polského Štětína hraje od roku 1995. Z původního ska se přeladili na punk, oi a streetpunk oblíbený nejen v polské domovině. Vy si je užijete ve složení Kamil „Prosiak“ Rosiak zpěv a kytara, Paweł „Piguła“ Czekała kytara, spoluzakladatel kapely, Prrzemysław „Benon“ kaczmarek basa a Kuba „Drummerboy“ bicí.

Více info o kapele:

www.analogs.pl

www.facebook.com/TheAnalogs

www.instagram.com/theanalogs

 

KONFLIKT

Slovenská punková legenda Konflikt byla založená v roce 1990 a to pod původním názvem Azyl. Od roku 1998 sice už působí jako Konflikt, nicméně starší produkci jako album Takí sme z roku 1995 a demo Live 1992-1994 vydávali už jako Konflikt. Kapela dorazí ve stávajícím složení zpěv a kytara Robert "Jury" Jurányi, baskytara Kristián "Kristi" Kadlečík a bicí Pavel "Vandy" Prokop.

Více info o kapele:

www.konflikt.sk

www.facebook.com/konfliktofficial

www.instagram.com/konflikt_official  

 

CRUSHING CASPARS

Hardcore kapela Caspars stříhnutá punkem se zrodila v roce 1995 v  severoněmeckém Rostocku. Svým specifickými energizujícími songy se odkazuje na old school hardcore kapely jako Agnostic Front, Suicidel Tendecies či Gorilla Biscuits.

Více info o kapele:

www.facebook.com/crushingcaspars

www.instagram.com/crushingcaspars

www.mad-tourbooking.de/crushing-caspars

 

MALOMOCNOST PRÁZDNOTY

Punk rock z Mostu, to je Molomocnost prázdnoty. Svými líbivými songy vás těší už víc než 25 let a tentokrát vás potěší i open air koncertem v úžasném prostředí hradu.

Více info o kapele:

www.facebook.com/Malomocnost-Pr%C3%A1zdnoty-221639587852031

bandzone.cz/malomocnostprazdnoty 

 

SAINTS & SINNERS

Patří mezi ty nekvalitnější streetpunkové kapely. Tihle Pražáci jsou ale jiní. Zahraniční publikum je neskutečně hltá, Češi je musí teprve objevit. Barrák music hrad je tím pravým místem, kde si je poslechnout.

Více info o kapele:

www.facebook.com/saintsandsinnersofficial

 

VISION DAYS

Tahle Ska-punková partička z Brněnce natočila za svou éru víc než 10 desek, poslední v roce 2019. V současné době stále zkouší a připravují nové věci, které snad uslyšíme i na hradě. Stačí jen pořádně hecovat.

Více info o kapele:

www.visiondays.cz

www.facebook.com/profile.php?id=100045493781142

www.instagram.com/visiondays

 

SUPERTESLA

Honza, Dany, Standa a Ondra, to je srdcová punk-rock´n´rollová kapela Supertesla z Brna.

Více info o kapele:

www.facebook.com/superteslaband

bandzone.cz/supertesla

 

IQ:60

Havířovská punk-rock´n´rollová legenda založená před 40 lety po svém rozpadu v roce 1988 a opětovném znovuzaložení v roce 2015 zahraje i u nás v rámci letní scény Barrák music hrad.

Více info o kapele:

bandzone.cz/iq60

www.facebook.com/IQ60-507655486075392

naši partneři
Slezskoostravský hrad Radegast Kudy z nudy OstravaInfo JSEM Z OSTRAVY Stavebniny dek Potraviny JIP Ostravská univerzita Slezská univerzita Velo Galerie venku Ostrava Card