Neděle 20. června 2021

Změna v programu festivalu PUNK!!!

Punkáči pozor!

Určitě jste všichni zaznamenali nekončící vlnu opatření v rámci pandemie COVID-19. Velká Británie bohužel zavedla nové a přísnější restrikce, ke kterým se ještě přidaly potíže způsobené odchodem Velké Británie z EU a změnou pravidel při organizování koncertů kapel přijíždějících z této země. Proto, ač jsme se my, bookingové agentury i kapely samotné snažili, nebylo možné, aby ti, na které jsme se nejvíc těšili, kapely Exploited a Discharge, přijely do ČR. Čekali jsme s tímto rozhodnutím do poslední chvíle, protože to vypadalo, že k 21.6. Velká Británie velmi rozvolní pravidla. To se však nestalo, a tak jsme nuceni oznámit zrušení jejich vystoupení v rámci festivalu PUNK!!!

Poslední týden jsme se pak také snažili zajistit náhrady ze zahraničí, ale drtivá většina kapel je z Velké Británie nebo USA, tím pádem jsme naráželi na stejný problém. Kapelám z EU, se kterými jsme jednali zase pro změnu nedovolí pracovní povinnosti odjet na víkend na festival do ČR. Museli jsme se tedy poohlédnout v ČR a v okolních zemích. Naštěstí se nám podařilo zajistit v tomto krátkém čase náhradní kapely, a to matadory z polské Wroclawi, kapelu PRAWDA, a neméně známé Brňáky ZEMĚŽLUČ.

V této souvislosti dochází i ke snížení ceny vstupného na 550 Kč v předprodeji a 600 Kč na místě. Vy pak máte tyto možnosti:

  1. vstupenku si ponechat a dorazit na festival a podpořit kapely, které se na festival moc těší. V tomto případě vám bude rozdíl oproti pořizovací ceně vstupenky vyplacen v hotovosti u vstupu. Například pokud jste si vstupenku koupili za 800,- Kč tak vám na místě vyplatíme 250,- Kč zpět.
  2. vstupenku vrátit v místě zakoupení, popřípadě budete kontaktováni společností Ticketstream ohledně refundace vstupenek. Vrácení vstupenek a podávání žádostí o refundace bude možné do neděle 27.6.2021, následně již nebude možné vstupenky vrátit.

Od pondělí 21.6. budou vstupenky v prodeji již za sníženou cenu 550,- Kč.

Věříme, že situaci, která není jednoduchá ani pro nás, pochopíte a dorazíte se i tak pobavit a rozjedete pod pódiem pořádné pogo!

Díky Vám za podporu! Tým BMH

Veškeré podrobnosti k festivalu PUNK!!! najdete v programu.  

naši partneři
Slezskoostravský hrad Radegast Kudy z nudy OstravaInfo JSEM Z OSTRAVY Stavebniny dek Potraviny JIP Ostravská univerzita Slezská univerzita Velo Galerie venku Ostrava Card