Sobota 21. srpna 2021

Metal!!!

Metalový festival za účasti českých i zahraničních kapel se vrací s dalším ročníkem. Kapel bude samozřejmě víc! Postupně je budeme zveřejňovat.

  • Třetí vlna vstupenek za 790 Kč 

 

SUICIDAL ANGELS

Thrash metal z řeckých Atén vznikl v roce 2001. Za svou éru kapela natočila 7 alb, poslední natočila v roce 2019. Během své existence získala kapela tisíce fanoušků po celé Evropě. Těšit se můžete na singly jako Capital of War, Born of Hate, Divison of Blood nebo Endless War a další.

Více info o kapele:

www.suicidalangels.net

www.facebook.com/SuicidalAngels

www.instagram.com/suicidalangelsofficial

 

HAEMORRHAGE

Španělská goregrindová kapela založená v roce 1990 v Madridu pod původním názvem Devourment. Tuto kapelu miluje nejeden grindcorista rozený metalák. Lékařské overály nasadit a EKG naladit. Kluci to umí rozjet!

Více info o kapele:

haemorrhage.bandcamp.com/

www.facebook.com/HaemorrhageGore

 

VALKYRJA

Švédská black metalová kapela byla založena ve Stockholmu v roce 2004. Mezi původní zakladatele patří pouze kytarista S.W., další členové přišli do kapely později, jsou jimi zpěvák RSDX, bubeník Jocke Wallgren a basák V.P. Skupinu jste mohli několikrát zažít na festivalu Brutal Assault, nyní i na Barrák music hradu.

Více info o kapele:

www.valkyrja.se

www.facebook.com/valkyrjaswe

www.instagram.com/valkyrjaofficial

 

 

SINISTER

Death metalová kapela z Holandska založená roku 1988 patří mezi nejstarší nizozemské kapely tohoto žánru. Kapela se na krátko v roce 2003 rozpadla, ale netrvalo to dlouho a bubeník Aad Kloosterwaard a baskytarista Alex Paul se ve své tvorbě vrátili zpět k Sinister. V loňském roce vydali nové album Deformation of the Holy Realm, které představí na Slezskoostravském hradě.

Více info o kapele:

www.metal-archives.com/bands/Sinister/998

www.facebook.com/SinisterOfficial

 

AMKEN

Divocí thrasheři z řeckých Atén dorazí i k nám na Barrák music hrad! V roce 2017 jste je mohli slyšet v rámci klubového koncertu v Barrák music club, nyní bude příležitost pod otevřeným nebem.

Více info o kapele:

www.facebook.com/AmkenOfficial

www.instagram.com/amkenofficial

 

DOOMAS

Doomas je doom-gothic ze slovenské Nové Bani hrající již 15 let. Na festivalu zahrají songy ze svých 3 alb La Muerte, Seven Sins a Lost Angels.

Více info o kapele:

www.doomas.com

www.facebook.com/DoomasOfficial

bandzone.cz/doomas

www.instagram.com/doomasofficial

 

EXORCIZPHOBIA

Trutnovský crossover thrash metal to rozparádí jako vždy ve velkém. Kapela vznikla v roce 2005 pod názvem Deathmarch a o rok později už koncertuje jako Exorcizphobia. Loni vydali nové album Digitotality, které sklízí jen pozitivní reakce.

Více info o kapele:

exorcizphobia.bandcamp.com

bandzone.cz/exorcizphobia

www.facebook.com/EXORCIZPHOBIA/


G.O.R.E.

Karvinská grind rock´n´rollová kapela Gore letos slaví 20 let na scéně a vy to s nimi můžete živě oslavit v rámci metalového odpoledne na Slezskoostravském hradě.

Více info o kapele:

www.facebook.com/GORE-131159466924091

bandzone.cz/gore

 

CUTTERED FLESH 

Brutal death-metal z Karlových Varů založený v roce 2001. Na hradě je přivítáme v sestavě Jirka zpěv, Franz bicí, David kytara a Víťa kytarkytar.

Více info o kapele:

bandzone.cz/cutterredflesh

myspace.com/cutterredflesh

www.facebook.com/Cutterred-Flesh-158482622234

 

DARKWIND

Death-blacková kapela Darkwind z Frýdku-Místku zahraje v novém složení Drusilla, Blard, Tista a Mephisto. Fanoušci mohli kapelu naposledy slyšet v srpnu 2020 v Music club Barrák. Vy, co jste je nestihli, budete mít příležitost užít si je i jejich nové album na Slezskoostravském hradě.

Více info o kapele:

bandzone.cz/darkwind

www.facebook.com/Darkwindband

naši partneři
Slezskoostravský hrad Kudy z nudy OstravaInfo JSEM Z OSTRAVY