Středa 15. července 2020

Zbigniew Czendlik (Postel, hospoda, kostel)

LINE UP

18:00 OTEVŘENÍ AREÁLU

19:00 – 20:30 talk show ZBIGNIE CZENDLIKA

K pití:Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka

Bary jsou otevřeny od 18:00 do 22:00.

Talk show proběhne za každého počasí. Místa na sezení nejsou číslovaná, kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Tramvaje budou v obou směrech zastavovat na zastávce U hradu do 23:00.

Vstupenky zakoupíte na místě po 18:00.

 

Zbigniew Jan Czendlik, pohodový, zábavný kněz z Lanškrouna, se představuje v pořadu Postel hospoda kostel. Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů z jeho života osobního i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90-ti minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017. Na podzim 2019 byla kniha namluvena a vydána v audio podobě. V dubnu 2018 titul vydali také v Polsku pod názvem “Bóg nie jest automatem do kawy”. Koncem roku 2018 se na trhu objevila kniha s přepisy rozhovorů s několika českými osobnostmi z pořadu Uchem jehly, jehož je Zbigniew moderátorem. Nese název Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a jeho hosté. A do třetice vyšla na podzim 2019 kniha Farská kuchařka, jíž je spoluautorem. Součástí pořadu je autogramiáda těchto knih.

V říjnu 2016 vyšla kniha Zbigniewa a Markéty Zahradníkové, se stejnojmenným názvem Postel, hospoda, kostel, které se prodalo již cca 55 000 ks a za níž byli oceněni cenou čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.

Účinkuje: Zbigniew Czendlik
Žánr: Talk show
Délka: 90 minut

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL