Neděle 28. června 2020

Vandráci

Říkají si Vandráci - Vagamundos . Herci Pavel Liška, Honza Révai a režisér Hynek Bernard – tři měsíce vandrovali po střední Americe. Nejdřív byli viděni v Panamě, pak mířili do džunglí Kostariky, vandrovali po velké Nikaragui, přes varování projeli Honduras, pak i zemi plnou vulkánů El Salvádor, nádhernou Guatemalu, maličké Belize a obrovské Mexiko.
Vybavili se kamerami, foťáky a dronem. Chtěli poznat místní kulturu, indiánské legendy a zažít i nečekané. 
Cestopisný OPEN AIR večer s vandráky, kteří na své přednášce představí i to, co se nevešlo do jejich cestovatelsko zábavného pořadu na Prima COOL. Čas bude i na dotazy diváků a autogramiádu.
Hrají: Pavel Liška a Jan Révai
Žánr: Cestopis

Předprodej: Ticketstream
Vstupné: 350 Kč
Délka: 120 minut

LINE UP
19:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
21:00 START beseda s cestovateli
23:00 KONEC beseda s cestovateli

K jídlu
stánek s občerstvením

K pití
Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka

Bary jsou otevřeny od 19:00 do 24:00.

Povídání s cestovateli proběhne za každého počasí – pláštěnky s sebou. Mám v záloze i mokrou variantu. Místa na sezení nejsou číslovaná, kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Od 22.6. 2020 platí další rozvolnění pro kulturníakce! Maximální počet návštěvníků na akci je stanoven na 1000 lidí, povinnost nosit roušky je zrušena v případě, že návštěvníci budou stát od sebe alespoň 2 metry, což prostor na Slezskoostravském hradě umožňuje. Pokud k sobě budou stát návštěvníci méně než 2 metry, pak je nutné roušky opět nasadit a nosit. 

Vstupenky v den konání akce do 14:00 v předprodeji, od 19:00 pak pouze na místě a za stejnou cenu.

Více na youtube a facebooku

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL