Pátek 26. června 2020

Trautenberk

TRAUTENBERK Tanz Metal je česká tanz metalová hudební skupina z Klatov, založená na konci roku 2010. Předkapelou jim budou brněnští Alia Tempora.

LINE UP
17:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
19:00 – 19:40 koncert ALIA TEMPORA
20:20 – 22:00 koncert TRAUTENBERK

K JÍDLU
Španělská paella v tortille
Trhané maso s čedarem na žitném chlebu

K PITÍ
Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka 

Bary jsou otevřeny od 17:00 do 24:00.

Chill out zóna Outlet Arena Moravia.

Koncert proběhne za každého počasí – pláštěnky s sebou. 

Od 22.6. 2020 platí další rozvolnění pro kulturní akce! Maximální počet návštěvníků na akci je stanoven na 1000 lidí, povinnost nosit roušky je zrušena v případě, že návštěvníci budou stát od sebe alespoň 2 metry, což prostor na Slezskoostravském hradě umožňuje. Pokud k sobě budou stát návštěvníci méně než 2 metry, pak je nutné roušky opět nasadit a nosit.

Dále je povoleno na venkovních akcích prodávat občerstvení, můžete se tedy těšit na skvělé pivo od Radegastu, míchané drinky a další nápoje. K jídlu pro vás připraví šéfkuchař David Valíček z Food Ateliéru španělské paelly, hot dogy, burgery, trhané maso na domácím chlebu zapečené s čedarem, zvěřinové ragú, a další dobroty, které se budou na každou akci měnit. Každý si přijde na své!

Vstupenky v den konání akce do 14:00 v předprodeji, od 17:00 pak pouze na místě a za stejnou cenu.

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL