Čtvrtek 25. června 2020

Pokáč

Jan Pokorný, alias Pokáč  je českým písničkářem a textařem, který hraje na kytaru a ukulele.  je český písničkář a textař hrající na kytaru a ukulele. Ve svých písních často prosazuje ironii, nadsázka a sarkasmus. Jeho písně obsahují témata běžného života. 

LINE UP
17:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
20:00 – 22:00 koncert POKÁČ

K JÍDLU
Španělská paella v tortille
Trhané maso s čedarem na žitném chlebu

K PITÍ
Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka

Bary jsou otevřeny od 17:00 do 24:00

Chill out zóna Outlet Arena Moravia

Koncert proběhne za každého počasí – pláštěnky s sebou.

Vstupenky v den konání akce do 14:00 v předprodeji, od 17:00 pak pouze na místě. Cena je stejná.

Od 22.6. 2020 platí další rozvolnění pro kulturní akce! Maximální počet návštěvníků na akci je stanoven na 1000 lidí, povinnost nosit roušky je zrušena v případě, že návštěvníci budou stát od sebe alespoň 2 metry, což prostor na Slezskoostravském hradě umožňuje. Pokud k sobě budou stát návštěvníci méně než 2 metry, pak je nutné roušky opět nasadit a nosit.

Dále je povoleno na venkovních akcích prodávat občerstvení, můžete se tedy těšit na skvělé pivo od Radegastu, míchané drinky a další nápoje. K jídlu pro vás připraví šéfkuchař David Valíček z Food Ateliéru španělské paelly, hot dogy, burgery, trhané maso na domácím chlebu zapečené s čedarem, zvěřinové ragú, a další dobroty, které se budou na každou akci měnit. Každý si přijde na své!

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL