Neděle 19. července 2020

Horkýže slíže, ZakázanÝovoce - ZRUŠENO

Koncert je kvůli novým hygienickým opatřením zrušen. Brzy zveřejníme podrobnější informace. Děkujeme za pochopení. .

LINE UP

17:00 OTEVŘENÍ AREÁLU

18:50 – 19:35 koncert ZAKÁZANÝ OVOCE

20:20 – 21:50 koncert HORKÝŽE SLÍŽE

21:50 – 24:00 afterparty DJ Dr. ZEPPELIN

 

K JÍDLU:FOOD ATELIER Burger, Quesadilla zeleninová a quesadilla s vepřovým masem

K PITÍ:Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka

Bary jsou otevřeny od 17:00 do 24:00

 

Chill out zóna Outlet Arena Moravia.

Tramvaje budou v obou směrech zastavovat na zastávce U hradu do 24:00.

Koncert proběhne za každého počasí – pláštěnky s sebou.

Vstupenky zakoupíte na místě po 17:00.

 

Horkýže Slíže je rocková slovenská kapela, která vznikla v roce 1992. Za svou kariéru získala dokonce dvakrát platinovou desku. Na scéně účinkují již mnoho let a mezi nejznámější alba patří například Kýže Slíž nebo Ukaž tu tvoju ZOO. Nejnovější album Pustite Karola obsahuje aktuální song Kozy, Husle, Rooney.

Horkýže Slíže 

ZakázanÝovoce 

Kapela ZakázanÝovoce vystoupí jako předkapela Horkýže Slíže. Kapela vznikla v roce 2005 a za svou 15cti letou kariéru vydala 7 studiových alb, natočila 18 videoklipů a odehrála přes 900 koncertů. 

VYJÁDŘENÍ KAPELY

Přátelé, kamarádi, vzhledem k nepříznivé aktuální situaci ohledně koronaviru v Moravskoslezském kraji jsme se rozhodli náš koncert přesunout z 5/7 na 19/7. Neradi bychom riskoval a dávali všanc vaše zdraví, které je nejpřednější. Pevně věříme, že za pár dnů už se mapa MS kraje zazelená a koncert si všichni užijeme bez obav. Vstupenky zůstávají v platnosti, potřebuje-li je někdo vrátit, informujte se u pořadatele. Těšíme se na vás Horkýže Slíže

POZOR ZMĚNA TERMÍNU. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti. V případě, že na nový termín nemůžete dorazit, vstupenky vracejte v místě zakoupení (příp. online) do 10.7. 2020 16:00. Děkujeme.  

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL