Pátek 1. září 2023

Hudební naděje MS kraje

Další letošní novinkou na Barrák music Hradu bude vystoupení čtyř nadějných hudebníků z Moravskoslezského kraje. 

Vstupné: ZDARMA

Line up:

  • 17:00 otevření areálu
  • 18:00 - 18:40 NIKA
  • 19:05 - 19:45 Munroe
  • 20:10 - 20:50 Kaczi
  • 21:15 - 22:00 K. M. Tichá & Bandjeez

 

K.M. TICHÁ @ BANDJEEZ

Hlavním vystupujícím tohoto večera budou Kateřina Marie Tichá & Bandjeez. Kateřina byla v roce 2013 oceněná Andělem v kategorii Objev roku. První zářijový den zazní na hradě sogy Čaruj, Časy se mění nebo Nový dům.

https://www.katerinamarieticha.cz/

KACZI

Další rodačkou, která vystoupí bude Kaczi. Ta se pyšní mimo jiné ocenění ceny Jantar v letech 2018, 2019 a 2021. Hity o našem kraji Lysá Hora, Křídla nad Pustevnami a mnoho dalších rozezní Barrák music hrad.

https://www.kaczi.cz/

NIKA

Písničkářka a skladatelka, vydala na jaře 2022 uhrančivý debut Flesh & Soul. Jednadvacetiletá hudebnice, v letošním roce absolventka Janáčkovy konzervatoře v oboru skladba, ve své tvorbě osobitě zpracovává žánry jako jazz, pop, folk i alternativa. Doprovodnou kapelu tvoří bubeník Jonáš Bjolek, klavírista Pavel Duda a baskytarista Nicolas Gatto. Za album Flesh & Soul získala Moravskoslezskou uměleckou Cenu Jantar v kategorii populární hudba a byla zařazena mezi 50 nadějí české hudby časopisu Headliner.

MUNROE

Celou soupisku tohoto hudebního večera završí opavské duo Munroe. Na prknech Barrák music hradu zazní písničky Vlčí menuet, Z čistého nebe nebo Konec léta.

https://munroe.cz/

Partnery Barrák music hradu jsou statutární město Ostrava, Moravskoslezský kraj, Slezská Ostrava, Slezskoostravský hrad a Ostravainfo.

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card