Středa 29. června 2022

Practické /// Practical INFO

Podrobnosti ke konkrétní akci včetně lineupu najdete přímo u těchto akcí. /// More info about event you may find directly in the collum program (select the event).

Jak platit /// How you may pay

  • Vstupenky: pouze hotově /// Ticket only cash
  • Na barech: hotově i kartou /// At the bar may pay card and cash

We accept Eura and Złote.

 

Co za špatného počasí /// Bad weather

BMH koncerty, hudební festivaly a performance se konají pod širým nebem i za nepříznivého počasí. Na akci jsou proto povoleny PLÁŠTĚNKY, nikoli deštníky! Ty budou zabavovány u vstupu a vyzvednout si je můžete po akci. V případě hromů, blesků se může stát, že program přerušíme, ale vždy se snažíme, aby vše proběhlo. 

/// BMH open air show and it run also in bad air condition. Please, use only RAINCOAT, umbrellas will be confiscate at the entrance and after show you may pick up them back. 

 

Pivo a limo na akci /// Beer and drinks

Partnerem akce je pivovar Radegast, na čepu bude Radegast 10 (festivaly) nebo 12 (na koncertech a standupu). Letošní NOVINKOU je pivní speciál pale ale TheMže experimentálního pivovaru Proud. Ceny držíme do 50 Kč za pivo.

Těšit se můžete na alko svěží drinky i nealko.

Minimalizujeme odpady, proto maximálně čepujeme do vratných nicknacků i nealko. Na čepu bude Kofola, Malinovka, TopTopic pomeranč, birell Pomelo-grep, z alka pak Kingswood a piva.

Záloha na kelímek je 50 Kč.

///

At the event we use returndable cups (Nicknack); deposit for its are 50 CZK = 2 EURO = 10 ZŁ.

At the bar will serve beer Radegast 10 or 12 degree, exprimental pale ale TheMže Proud 10 degree, alcohol drinks like Kingswood etc. and nonalcohol drinks like Kofola, TopTopic etc.

We accept payment card, ZŁ and EURO.

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy JSEM Z OSTRAVY