Pátek 9. července 2021

Visací Zámek & Degradace

Punková legenda VISACÍ ZÁMEK, která se na české hudební scéně pohybuje již téměř 40 let, zavítá také na Slezskoostravský hrad v rámci projektu Barrák music hrad 2021. Hony, Pixies, Savec, Hroch i Sweet P už začínají ladit. Punk's not dead dámy a pánové! 

Vstupné

  • 390 Kč (předprodej do 8.7. 23:59)
  • 450 na místě od 18:00
  • VYPRODÁNO 500 Kč VIP vstupenky zahrnují welcome drink, zastřešené posezení s vlastním barem, vlastním WC a skvělým výhled na podium z terasy.

Na koncert platí vstupenky zakoupené na koncert kapely, který se měl konat v hudebním klubu BrickHouse v DOV v roce 2020.

 

Line up:

18:00 otevření areálu
19:00 - 19:45 Degradace
20:30 - 21:50  Visací zámek
22:00 - 24:00 afterparty ve stanu

 

Více info o kapele:

www.visaci.cz/page/o-nas

www.facebook.com/visaci

bandzone.cz/visacizamek

 

DEGRADACE je čtyřčlenná ostravská kapela hrající od roku 1999. Žánrově by se asi nejlépe dala popsat jako punk´n´roll s přesahy do jiných hudebních stylů. Kapela má za sebou pět řadových alb a okolo pěti set odehraných vystoupení, jak v České a Slovenské republice, tak i v Rakousku, Maďarsku, Německu, Polsku a Itálii. Mimo jiné sdílela Degradace pódium s kapelami jako jsou UK Subs, Buzzcocks, Richie Ramone, The Adicts, The Dictators a mnoho dalších.  Zatím poslední album B-Side Blues vyšlo na vinylu prostřednictvím PHR Records na jaře roku 2016, ale v uplynulých měsících začala Degradace pracovat na novém albu, které by mělo vyjít ještě letos. 

Více info o kapele:

www.degradace.cz

www.facebook.com/degradace

www.instagram.com/degradaceofficial

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL