Sobota 9. července 2022

Harlej, Coincidence

Harlej je hudební skupina založená v roce 1995. Od této doby má na svém kontě řadu hudebních nosičů, vyprodané koncertní sály napříč Českou republikou a početnou fanouškovskou základnu. V roce 2021 odjela úspěšné výroční turné, které bylo zakončené vyprodaným koncertem v pražském Foru Karlín. Zatím poslední vydané album nese název Smutku dávám sbohem. Na ostravském koncertě se můžete těšit na to, co od kapely její fanoušci očekávají, živou energickou show a playlist proložený všemi zásadními hity, z celé doby existence Harleje.

Coincidence je mladá rocková kapela z Ostravy, vítěz mezinárodní soutěže Líheň 2020, autoři dvou EP - THE DICE (2018) a HAUNTED (2021). Kapela spolupracovala s interprety jako Doga, Citron, Michal Rucký nebo Marek Ztracený. Playlist kapely je tvořen převážně vlastní, anglicky zpívanou tvorbou, doplněný o cover verze známých skladeb, například od Guns N' Roses.

Vstupné:

  • 500 Kč v předprodeji GoOut
  • 600 Kč na místě
  • VYPRODÁNO 700 Kč VIP vstupenka obsahuje – welcome drink, vlastni bar, vlastni WC pro VIP, zastřešené posezení, výhled na pódium z terasy.
  • 400 Kč ZTP (ne průvodce)
  • zdarma děti do 12 let

 

Více info o kapele:

Harlej
www.harlej.cz/skupina
www.facebook.com/HarlejCZ

Coincidence
www.coincidence.cz
www.facebook.com/bandcoincidence

naši partneři
Moravskoslezský kraj Ostrava Slezská Ostrava Radegast Kofola Slezskoostravský hrad OstravaInfo Ostrava Card Kudy z nudy DHL