Pondělí 29. června 2020

Jak se chovat na akci 2020

Vážení návštěvníci,

Dle nového mimořádného opatření č. 11/2020 vydané Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje 29.6.2020 zůstává v platnosti po 30.6. povinnost nosit roušku na hromadných akcích nad 100 osob, a to při vzdálenosti menší než 1,5 metru, tak jak doposud platilo.

Nové restrikce či opatření se pro Ostravu nezavádějí. Přísnější hygienická opatření zavádí Krajská hygienická stanice v Moravskoslezském kraji pro města Karviná, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Jablunkov, Bohumín, Havířov, Orlová, Český Těšín, Třinec.

Vás návštěvníky žádáme, abyste na akce nechodili v případě, že jste nemocní nebo máte podezření na nemoc. Buďme k sobě ohleduplní a neohrožujme se na zdraví! Připomeneme, že záměrné a cílené ohrožování na zdraví je trestným činem.

Akce Barrák music hrad jsou koncipovány jako open air akce pod širým nebem, na kterých dle slov hygieniků hrozí menší riziko nákazy než v uzavřených (vnitřních) prostorách, ale je třeba dbát základních hygienických návyků. Na vstupu, na toaletách i na baru najdete dezinfekční prostředky, které můžete použít. Taktéž hrad nabízí velký prostor, tzn. najděte si své místo, které vám bude vyhovovat, ať se cítíte v bezpečí.

Děkujeme za dodržování pravidel a užijme si všichni kulturu, hudbu a přátele!

Marcel Palovčík, organizátor Barrák music hrad.

Více na https://koronavirus.mzcr.cz/.

naši partneři
Slezskoostravský hrad Radegast Kudy z nudy OstravaInfo JSEM Z OSTRAVY Stavebniny dek Potraviny JIP Ostravská univerzita Slezská univerzita Velo Galerie venku Ostrava Card